DREW-GÓR DRZWI

Firma ta zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów stolarskich, w tym głównie drzwi z drewna sosnowego. „Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi i wieloletnim doświadczeniem w branży”. Firma ta działa od 1989 roku. „Stolarka drzwiowa to nasza prawdziwa pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać coraz to nowe trendy”. Do produkcji wykorzystują wysokiej jakości surowiec, pozyskiwany bezpośrednio z lasów państwowych — zgodnie z wymogami ochrony środowiska naturalnego. Produkowane kolekcje wyróżniają się wzornictwem, ponadczasową elegancją, naturalnym drewnem oraz jakością wykonania.

KONTRAX

Kontrax to firma, która swoje ponad 10-letnie doświadczenie ciągle przekuwa na zadowolonych klientów oraz ich wymierne korzyści w postaci oszczędności finansowych, czasu, a także najlepszej eksploatacji pojazdów, maszyn i urządzeń. Specjalizuje się w monitorowaniu zużycia paliwa, czasu pracy, doradztwie w optymalizacji kosztów utrzymania floty pojazdów osobowych, ciężarowych, a także maszyn i urządzeń wykorzystywanych np. w rolnictwie czy budownictwie.

HOMEFLIP

HOMEFLIP to błyskawiczna renowacja mieszkania, lokalu lub domu w celu pozyskania jego utraconego piękna. Proces Home — flippingu obejmuje trzy podstawowe etapy. By dowiedzieć się więcej, należy odwiedzić home-flip.pl. Mieszania, domy czy działki — inwestycje w dobrej cenie to dobry powód, by sprawdzić tę firmę. Fachowa informacja, w co zainwestować pieniądze z uwagi na stale wzrastającą inflację — gwarantowana.

copyright © 2022 webgeneticss